Ręcznie malowane :)

Oryginalność zawsze w cenie

Musiało upłynąć wiele lat zanim ludzie stwierdzili, że mają już serdecznie dość artykułów produkowanych w Chinach na masową skalę. Nie dość, że ich jakość często stoi pod znakiem zapytania, to wzornictwo w żaden sposób nie wyróżnia ich od siebie. Konsumenci zaczęli szukać więc alternatywy w postaci wyrobów, które mają w sobie coś wyjątkowego.

Przedmiot życia codziennego

Spora część dorosłych o poranku wypija kubek kawy, by w ten sposób w pełni obudzić się do życia. Poza samym ziarnem istotne jest także to, z czego będziemy ją pić. Dla jednych odpowiednim naczyniem będzie dystyngowana filiżanka. Jednak nie każdemu odpowiada taki wariant. Większość ludzi stawia na tradycyjny kubek, który znacznie łatwiej przetransportować ze sobą na miejsce pracy. Gdy okazuje się, że danego dnia o nim zapomnieli zaczyna się problem. Przyzwyczajenia robią swoje i nagle okazuje się, że kawa ze szklanki smakuje nam znacznie gorzej, mimo że nie ma żadnych przesłanek, by tak było w rzeczywistości. To bardzo ciekawe, jak wiele znaczy w naszym życiu od zwykłego postrzegania martwych przedmiotów.

Podarunek odpowiedni dla każdego

Osobom, którym kawa z różnych względów nie przypadła do gustu niemal na pewno smakuje herbata. Napój ten od wielu stuleci towarzyszy nam w życiu codziennym. W momencie, kiedy szukamy dla kogoś prezentu okolicznościowego warto spojrzeć na kubki ręcznie malowane. Wyróżnia je naprawdę ciekawe wzornictwo, którego próżno szukać produktach dostępnych w okolicznych supermarketach. Zwykle sprzedawane są przez niezależnych twórców za pośrednictwem Internetu w serwisach takich jak MYBAZE.com. Kubki te cechują się ciekawym, niespotykanym nigdzie dotąd designem. Często widnieją na nich emblematy z humorystycznym emblematem. Na tle wielu innych, pochodzących być może z tej samej linii produkcyjnej garnuszków wyróżniają się zdecydowanie na plus.

W gąszczu tysięcy produktów dostępnych na rynku znajdują się też prawdziwe perełki. Wcale nie jesteśmy skazani wyłącznie na coś, co zostało wyprodukowane możliwie najniższym kosztem, by przynieść jak największe zyski sprzedawcy. Zawsze możemy zdecydować się na zakup kubka ręcznie malowanego, który będzie miał w sobie coś wyjątkowego, bo został wykonany z prawdziwą pasją.

kubki r¦Öcznie malowane - swinki3.blox (1)

30. Styczeń 2016 by Mama Laurki
Categories: Do domu, Inne | Tags: , , | 6 comments

Comments (6)

  1. Dobrą alternatywą jest ceramika bolesławiecka (stempelkowa) ;)

  2. Nie kupuje chińskiej porcelany ,malowanej farbami z ołowiem.Wolę przepłacić za piękne wyroby naszych rodzimych producentów.

  3. Uwielbiam piękne kubki, ale nie mieszczą mi się już w szafce.

  4. bardzo mi się podoba :-)

  5. wyglądają pięknie

  6. To przedmioty, które mają duszę, pozdrawiam :)

Leave a Reply

Required fields are marked *