Szybkie zakupy dla zwierzaków

Właściciele kotów starają się dawać im takie pożywienie, które zaspokoi wytworzone przez ewolucję potrzeby żywieniowe. Jednak nie wszystko, co dobre i zdrowe dla ludzi, okazuje się takie dla kotów. Okazuje się, że urozmaicanie kociej diety resztkami z ludzkiego stołu może skończyć się dla niego tragicznie. Z tego właśnie względu na rynku pojawiły się gotowe karmy, specjalnie spreparowane odpowiednio do wieku, wagi oraz rasy naszego kociaka. Dzięki temu możemy podawać kotu karmy odpowiednio zbilansowane, które zaspokoją w pełni potrzeby żywieniowe i zapewnią zdrowie na długie lata.

Niestety, jak to często bywa, karma karmie nie równa. Ludzie jednak często nie wiedzą tego i biorą wszystko to, co wpadnie im w ręce. A najczęściej wpadają karmy kuszące niską ceną, atrakcyjnym opakowaniem czy odpowiednio zareklamowane w mediach.

Na rynku dostępne są dwa rodzaje karm: podstawowe – tańsze, oraz premium – droższe. Pierwsze z nich są ogólnodostępne, w osiedlowych sklepikach czy supermarketach. Natomiast karmy premium kupić można jedynie w specjalnych sklepach zoologicznych i u weterynarzy.
(vetopedia.pl)

Taką specjalną karmą dla kotów jest Sanabelle

Jako że mam kociak, to one jadaja Sanabelle dla kociąt.

0f1a58ac8c61ab396c570f56e5233643

Sanabelle Kitten karma sucha dla kotów w fazie wzrostu jak również dla kotek ciężarnych i karmiących, bazująca na mięsie drobiowym, szczególnie smaczna i zdrowa, wspomagająca optymalny rozwój
Sanabelle Kitten ze względu na wyjątkową wysoką zawartość składników odżywczych gwarantuje optymalny wzrost kociąt, zdrowy rozwój płodu u ciężarnych kotek a także prawidłowe wytwarzanie mleka u karmiących kotek. Karma Sanabelle Kitten to idealna pełnowartościowa karma dla ciężarnych kotek, u których zapotrzebowanie na składniki odżywcze, zwłaszcza w ostatnich 3 – 4 tygodniach, gwałtownie wzrasta.
Dzięki temu kotki mogą odłożyć rezerwy, niezbędne do późniejszego wytwarzania mleka.

Karmiące kotki mają najwyższe wymagania, jeżeli chodzi o ilość składników odżywczych i harmonijne odżywianie. Ich spełnienie jest niezbędne, aby kocięta mogły się zdrowo i prawidłowo rozwijać. Wyjątkowo wysoka kaloryczność karmy Sanabelle Kitten sprawia, że koty potrzebują małych porcji, aby otrzymać potrzebną im do życia energię. Ponadto karmiące kotki bardzo chętnie jedzą Sanabelle Kitten, dzięki której wytwarzają wystarczającą ilość mleka nawet przy dużych miotach. Poza tym karma Sanabelle Kitten jest wyjątkowo smaczna.

Zuzia jada Sanabelle Adult Stuś – dla kotów nie wychodzących z domu.

23cf3c774dcf5b1889d96c000c61a5a9

Sanabelle Adult z mięsem ze strusia to lekkostrawna i bardzo smaczna, kompletna karma przeznaczona dla dorosłych kotów – przede wszystkim niewychodzących z domu (Indoor).

Połączenie świeżego mięsa drobiowego oraz wyjątkowo smacznego mięsa ze strusia gwarantuje najwyższą jakość białka i smakowitość pożywienia.

A wszystkie razem jadają ciasteczka Sanabelle usuwające osad z ząbków.

81754aa637985e552ae285dfdc76878d

CharakterystykaSpecjalna struktura ciasteczek usuwa osad z uzębienia, oraz spowalnia osadzanie się bakterii i mikroogranizmów, powodujących choroby przyzębia.

SkładnikiŚwieże mięso drobiowe, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, jęczmień, mączka mięsna, tłuszcz zwierzęcy, wątroba, suszone mięso, mączka rybna, gluten kukurydziany, suszone sproszkowane jaja, siemię lniane, pulpa buraczana, suszone drożdże. Analiza składuAnaliza: białko 30.5%, tłuszcz 20%, włókno surowe 6.5%, popiół 6.5%, wilgotność 10%.Opowanie: 20g

Sanabelle posiada w swojej ofercie wiele innych karm, które każdy może wybrać z myślą o swoim pupilu i zakupić na stronie Sznupa.pl gdzie serdecznie zapraszam :)

DSCN6418

DSCN6419   DSCN6421

12. Luty 2014 by Mama Laurki
Categories: zwierzęta | Tags: , , , , , , , , | 36 comments

Comments (36)

 1. O, cos dla mojego glodomora :)

 2. Bardzo lubię kotki :)

 3. sklep ma bardzo ciekawy asortyment

 4. Nie wiedziałam wczesniej o tym sklepie, a szkoda, bo czesto robie zakupy…

 5. Może i ja coś ciekawego tam kupie?

 6. Idę popatrzeć na asortyment, kochana, ale te koty mają z Tobą dobrze :)

 7. Sama taką karme kupie w tym sklepie

 8. szkoda, że nie mam kota

 9. musze swoim taką kupic :)

 10. Bardziej lubię psy :)

 11. Dobrze wiedzieć, że są takie smakowitości dla zwierzaków. :P

 12. My dzisiaj Pysi sianko kupiliśmy;):)

Leave a Reply

Required fields are marked *