W pogoni za uciakąjącym czasem

W ostatnich dniach zauważyłam, że mimo chęci ułożenia sobie „planu dnia” wciąż brakuje mi czasu. Czasami zastanawiam się dlaczego doba nie ma więcej godzin. Szkoda, że nie da rady przemycić chociaż ze 4 godzin więcej…

Żeby napisać post, siedzę przed komputerem wieczorami, za dnia nie bardzo mam kiedy. To co otrzymuję, staram się Wam pokazywać na bieżąco, jednakże nie kiedy i na to nie mogę sobie pozwolić. Czasami publikuję otrzymane przesyłki z kilkudniowym opóźnieniem, co musicie mi wybaczyć- uroki gospodyni domowej i bycia matką na raz.  Przez ostatnich kilka dni otrzymałam sporo przesyłek, które w końcu chciałam pokazać :)

1. Od firmy Axellus  otrzymałam kilkanaście próbek koktajli Dietalight na skuteczną utratę wagi.

           

2. Od Phytopharm otrzymałam próbkę 250ml płynu do płukania ust Dentofresh Junior.

3. Od sklepu Smak Sztuki  otrzymałam w ramach testowania kilkanaście próbek różnego rodzaju herbat.

4. Od sklepu Szlachetny Smak otrzymałam do wypróbowania kilka próbek kawy i herbaty.

5. Dzięki uprzejmości Pani Moniki zTenex mam możliwość przetestować kilka pełnowartościowych produktów marki Hergon ( tą współpracę zawdzięczam Sandrze, która napisała do Pani Moniki maila i wstawiła się za mną u Niej, gdyż mój wcześniejszy mail gdzieś przepadł- dziękuję za to ).

            

6. Ostatnia przesyłka to współpraca z pewnym sklepem, który nazywa się Skworcu. Sklep ten w swoim asortymencie posiada przyprawy, herbaty, kawy, bakalie i inne akcesoria. Moja kuchnia została wzbogacona o produkty, których naprawdę jeszcze nie  znałam :)

                              

25. Wrzesień 2012 by Mama Laurki
Categories: przesyłki | Tags: , , | 2 comments

Comments (2)

  1. Fajne paczki Kochana :)

Leave a Reply

Required fields are marked *